Grafik szkoleń

Grafik szkoleń – MUAY THAI/MMA/BOKS/KICK-BOXING/AEROBOKS

delimiter image

Poniedziałek

  • MUAY THAI MIX

    -

    Dawid Nowak

  • LUNCH KICK-BOXING

    -

    Dawid Biskupski

  • MMA MIX

    -

    Roman Kolesnyk

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Dawid Nowak

  • MUAY THAI średnia

    -

    Rafał Korczak

  • MMA pocz.

    -

    Karol Skrzypek

  • BOKS MIX

    -

    Artur Tatosyan

  • MMA średnia

    -

    Karol Skrzypek

Wtorek

  • KICK-BOXING MIX

    -

    Dawid Biskupski

  • LUNCH BOKS

    -

    Artur Tatosyan

  • KICK-BOXING Intro

    -

    Maciej Grabski

  • Kick-Boxing dla kobiet pocz.

    -

    Monika Turemka

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Rafał Korczak

  • Kick- Boxing dla kobiet średnia

    -

    Monika Turemka

  • MMA INTRO

    -

    Krzysiek Gapski

  • BOKS INTRO

    -

    Artur Tatosyan

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Krzysiek Gapski

  • MMA średnia

    -

    Karol Skrzypek

Środa

  • MUAY THAI MIX

    -

    Dawid Nowak

  • LUNCH KICK-BOXING

    -

    Dawid Biskupski

  • MMA MIX

    -

    Roman Kolesnyk

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Dawid Nowak

  • MUAY THAI średnia

    -

    Rafał Korczak

  • MMA pocz.

    -

    Karol Skrzypek

  • BOKS MIX

    -

    Artur Tatosyan

  • MMA średnia

    -

    Karol Skrzypek

Czwartek

  • KICK-BOXING MIX

    -

    Dawid Biskupski

  • LUNCH BOKS

    -

    Artur Tatosyan

  • KICK-BOXING Intro

    -

    Maciej Grabski

  • Kick-Boxing dla kobiet pocz.

    -

    Monika Turemka

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Rafał Korczak

  • Kick- Boxing dla kobiet średnia

    -

    Monika Turemka

  • MMA INTRO

    -

    Krzysiek Gapski

  • BOKS INTRO

    -

    Artur Tatosyan

  • MMA średnia

    -

    Karol Skrzypek

  • MUAY THAI pocz.

    -

    Krzysiek Gapski

Piątek

  • MUAY THAI MIX

    -

    Dawid Nowak

  • MUAY THAI TARCZE mix

    -

    Rafał Korczak

  • BOKS MIX

    -

    Artur Tatosyan

Sobota

  • MUAY THAI MIX

    -

    Krzysiek Gapski

  • Kick-Boxing dla KOBIET MIX

    -

    Monika Turemka

  • AEROBOKS

    -

    Monika Turemka

  • SPARINGI STÓJKA

    -

    Rafał Korczak

  • BOKS INTRO

    -

    Artur Tatosyan

Niedziela

  • MUAY THAI MIX

    -

    Krzysiek Gapski

  • BOKS MIX

    -

    Artur Tatosyan

Grafik szkoleń – BJJ/BJJ KIDS/ZAPASY

delimiter image

Poniedziałek

  • ZAPASY POD BJJ

    -

    Tomasz Janiszewski

  • BJJ GI pocz.

    -

    Radek Turek

  • BJJ NO GI średnia

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ zaawansowana

    -

    Radek Turek

  • BJJ NO GI pocz.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI średnia

    -

    Radek Turek

  • ZAPASY pocz.

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ NO GI INTRO

    -

    Maks Tomaszewski

Wtorek

  • BJJ grupa zawodnicza

    -

    Kamil Umiński

  • BJJ NO GI pocz.

    -

    Radek Turek

  • BJJ KIDS 6+

    -

    Mateusz Szelągowski

  • BJJ średnia i zaawans.

    -

    Radek Turek

  • ZAPASY zaawans.

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ NO GI INTRO

    -

    Maks Tomaszewski

Środa

  • BJJ grupa zawodnicza

    -

    Kamil Umiński

  • LUNCH BJJ GI/NO GI

    -

    Kuba Witkowski

  • BJJ GI pocz.

    -

    Radek Turek

  • BJJ NO GI średnia

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ zaawansowana

    -

    Radek Turek

  • BJJ NO GI pocz.

    -

    Adam Grabowski

  • BJJ GI średnia

    -

    Radek Turek

  • ZAPASY pocz.

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ NO GI INTRO

    -

    Maks Tomaszewski

Czwartek

  • BJJ grupa zawodnicza

    -

    Kamil Umiński

  • BJJ NO GI pocz.

    -

    Radek Turek

  • BJJ KIDS 6+

    -

    Mateusz Szelągowski

  • BJJ zaawansowana

    -

    Radek Turek

  • BJJ NO GI średnia

    -

    Radek Turek

  • ZAPASY zaawans.

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ NO GI INTRO

    -

    Maks Tomaszewski

Piątek

  • BJJ grupa zawodnicza

    -

    Kamil Umiński

  • LUNCH BJJ GI/NO GI

    -

    Kuba Witkowski

  • BJJ GI MIX

    -

    Radek Turek

  • ZAPASY POD MMA

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ NO GI średnia

    -

    Adam Grabowski

Sobota

  • ZAPASY zaawans.

    -

    Yaroslav Dementiev

  • BJJ Gi+NO GI pocz.

    -

    Maks Tomaszewski

  • SPARINGI BJJ

    -

  • BJJ NO GI MIX

    -

    Maks Tomaszewski

Niedziela

  • BJJ dla wszystkich grup

    -

    Maks Tomaszewski

  • BJJ NO GI MIX

    -

    Maks Tomaszewski

Grafik szkoleń – KETTLEBELL

delimiter image